Вітаємо Вас на сайті веб-студії Pixart!

     Ми молода команда, що динамічно розвивається, яка займається створенням сайтів і вирішенням питань розвитку Вашого бізнесу в інтернеті. Наша студія здійснює якісну, оригінальну і професійну розробку сайтів «під ключ». Досвід роботи в сфері професійних web-розробок, дозволяє нам, вже зараз, пропонувати більш ніж конкурентні ціни на розробку інтернет-сайтів та їх подальший комплексний розвиток.

     Ми націлені на довгострокове співробітництво при створенні сайтів. Ми не обмежуємося тільки створенням сайту, а пропонуємо якісне обслуговування, постійну технічну підтримку. Нами було створено безліч проектів і позитивні відгуки клієнтів - це кращі наші гарантії. Багаторічний досвід роботи на ринку сайтобудування вказує, що якщо робота, яку ми надаємо Вам буде якісною - Ви завжди звернетеся до нас ще раз.

     На даний момент наша студія може запропонувати Вам якісну розробку 3-х типів сайтів: сайт-візитка, корпоративний сайт та інтернет магазин. Крім того, за бажанням наших клієнтів, ми пропонуємо послуги з підтримки сайту (оновлення системи, наповнення контентом, оновлення сайту).

Якісний сайт з унікальним дизайном і продуманою функціональністю. Містить ключову інформацію про підприємство, продукцію і послуги, а також контактну інформацію.

2000 грн.

Сайт великого підприємства з розширеною функціональністю: каталогом товарів необмеженої місткості, новинами, статтями підприємства, фотогалереєю, контактною інформацією.

3500 грн.

Динамічний сайт для організації продажів товарів через інтернет, з ексклюзивною структурою, унікальним дизайном та зручною вичерпної функціональністю замовлення.

7000 грн.

Сайт - це дуже складний механізм. Для стабільної його роботи йому потрібне постійне професійне обслуговування, а саме технічна та інформаційна підтримка.

от 1000 грн.