Про нас

Що ми робимо?

      При розробці сайту ми використовуємо тільки кращі рішення і системи управління контентом: Drupal, Joomla, і звичайно самостійне написання програмного коду. Ці системи оновлюються і мають високий рівень захисту, що підтверджується їх позицій в світових рейтингах і популярністю. Такий спосіб виконання проекту дає нам можливість зосередитися на розробці окремих модулів і елементів, що значно скорочує час на розробку сайту і безумовно впливає на вартість виконаної роботи. Досвід роботи у сфері професійних веб-розробок, дозволяє нам, вже зараз, пропонувати більш ніж конкурентні ціни на розробку інтернет-сайтів та їх подальше комплексний розвиток.

      У наш час "інформаційного буму" майже кожен має доступ до Інтернету. Там можна знайти будь-яку інформацію. Через інтернет купують, продають, оплачують рахунки, знайомляться. Інтернет - це величезне інформаційне поле, яке не можна недооцінювати. Інформація, розміщена в інтернеті, буде працювати на вас 7 днів на тиждень, 24 години на добу. На сьогоднішній день сайт - обов'язкова складова будь-якого бізнесу.

      Сучасного користувача не здивуєш миготливими картинками та шедеврами флеш-анімації, основна мета - інформація, спілкування, інтеграція. Основна вимога, яка ставить для себе наш користувач - юзабіліті і вміст. При створенні сайту велику увагу приділяємо високому рівню web-дизайну і якості складових елементів, так як це має значення для престижу Вашої фірми, адже позитивне враження у відвідувачів вашого сайту дозволить обійти конкурентів у боротьбі за клієнта.

      Ми націлені на довгострокове співробітництво при створенні сайтів. Ми не обмежуємося створенням сайту, а продовжуємо якісне обслуговування, постійну технічну підтримку. За бажанням наших клієнтів, ми пропонуємо послуги з підтримки сайту (оновлення системи, наповнення контентом, оновлення сайту).

      Ми бачимо пріоритетною метою нашого з Вами співробітництва збільшення прибутку і продажів у Вашому бізнесі, за рахунок використання ефективного web-сайту. Мало розробити сайт, потрібно вдихнути в нього життя, чим ми і займаємося.
 

Як ми будемо розробляти Ваш сайт

      Створення якісного і грамотного сайту - це процес, що вимагає особистої участі замовника. Створення певного асоціативного ряду (іноді сильно відрізняється по розділах), вибір стилістики, елементів навігації з урахуванням структури сайту, колірних схем та ін - це необхідні етапи роботи, для досягнення якісного та ефективного результату. Ситуація така, що і ми, і замовник хочуть одного - створення в усіх відношеннях кращого сайту, яким можуть пишатися обидві сторони. Різниця між нами полягає в тому, що в процесі розробки, ми встаємо на сторону відвідувачів сайту (створити сайт зручним для відвідувача), тоді як замовники зазвичай прагнуть максимально реалізувати свої амбіції.

      Щоб не допустити розчарування замовника, не затягувати проект і не переробляти готові сайти ми повинні чітко дотримуватися свого технологічного процесу, спираючись на технічне завдання. Це не наша примха чи вияв недовіри до Вас. Тому що кожне правило і вимога постала в результаті аналізу процесу розробки сайтів, багаторічного досвіду і неминучих помилок.

      Технічне завдання на створення сайту необхідно. Досвід показує, що сайт, який хоче зробити замовник, зовсім не такий, який він собі уявляв. Як правило, він набагато складніший, з помилками в проектуванні і суперечностями в описі. Коли ж всі нюанси описані на папері, стає видно, як багато важливого було упущено в телефонних розмовах.

      Розробка Інтернет-ресурсу на професійному рівні включає в себе цілий ряд логічно взаємопов'язаних етапів.

1. Планування (Розробка ідеї сайту, підготовка інформації)

З чого починаються сайти? Наші сайти починаються з ідеї. Ідея - це консистенція всіх бажань і вимог замовника, розглянута через призму наших можливостей. Перш ніж приступити до планування сайту, ми скрупульозно знайомимося з діяльністю компанії замовника, з попередніми рекламними акціями замовника, аналізуємо конкурентів - збираємо про клієнта і його замовників максимальну інформацію. Ви готуєте інформацію про свою компанію. Бажано в електронному вигляді і з урахуванням наших побажань.

Із замовником обмовляється, що він бажає бачити на сайті, так само подаються консультації з приводу того, що традиційно присутній на сайтах компаній. У результаті спільної роботи малюється коло матеріалів, які повинні бути присутніми на сайті. На сайті має бути присутнім максимально можливий обсяг інформації про продукти і компанії, проте в той же час цей обсяг, повинен бути збудований так, що б бути читабельним, приємним для сприйняття і ефективно працювати на продажі. Далі починається робота над навігацією - ми розбиваємо раніше відібрані матеріали на основні групи, які в майбутньому стануть окремими розділами сайту.

Виходячи з отриманої інформації, ми розрахуємо вартість і терміни розробки та створення замовленого сайту.

2. Дизайн (Розробка ідеї сайту, підготовка інформації)

Розробляється дизайн Вашого сайту. Питання по вибору дизайну Ви можете довірити професіоналу, але якщо Ви маєте переваги, Вам подобатися якийсь сайт і Ви хотіли б мати схожий, ми виконаємо дизайн і стиль сайту схожим на той чи ті сайти, адреси яких Ви нам надасте.

Завершальним пунктом даного етапу є затвердження дизайн-макету сайту клієнтом.

На базі готового дизайн-макету починається безпосередньо розробка сайту - верстка дизайн-макету та подальше первинне наповнення сайту інформацією.

3. Верстка і програмування (HTML, CSS, Javascript, CMS)

Отже, маючи інтерфейс, навігацію, зачатки контенту пов'язуємо все в одне ціле, причому для кожного розділу окремо. У результаті верстки ми отримуємо макети сторінок сайту. Вони повинні виконуватися в єдиному стилі.

Паралельно верстці затвердженого макета програміст встановлює систему управління сайтом, дописує нестандартні функції і відлагоджує скрипти сайту.

4. Здача готового сайту (Наповнення web-сайту)

Початкове наповнення web-сайту виробляють фахівці нашої компанії в обсязі обумовленому на початку роботи і за наданими Вами матеріалами.

Завершений сайт завантажується на наш сервер і стає доступним по доменному імені, зареєстрованому нами для Вас. Ви отримуєте документацію і паролі доступу до редагування Вашого сайту.

Розробка сайту завершена. Він готовий цілодобово представляти Ваші інтереси в Мережі, шукати нових клієнтів без вихідних, відпусток, хвороб і псувати нерви Вашим конкурентам. Вітаємо з придбанням нового ефективного працівника!

При бажанні Ви можете замовити подальший супровід.

5. Управління (Моніторинг сайту / Технічна підтримка)

Якщо у вас немає часу, немає можливості, але є бажання постійно підтримувати свій web-сайт постійно в хорошому стані, розміщувати на ньому свіжу інформацію, новини Вашої компанії, акції, підтримувати актуальні ціни, ми з задоволенням будемо виконувати цю роботу за вас. Супровід сайту - це запорука привабливості Вашого сайту для постійних клієнтів, а також залучення нових користувачів.

Сайт - це інформаційний ресурс і тому його корисність, а отже відвідуваність залежить від кількості та якості інформації яка розміщується на сайті. Також потрібно пам'ятати, що не тільки відвідувачі, а пошукові системи віддають перевагу сайтам, на яких інформація постійно оновлюється. Тому, обов'язково потрібно приділяти увагу інформаційному супроводу сайту. До інформаційного супроводу відносяться: публікація новин на сайті, доповнення і зміна інформації на сайті, допомогу у підготовці інформаційних матеріалів публікуються на сайт.

Розробка сайту завершена. Він готовий цілодобово представляти Ваші інтереси в Мережі, шукати нових клієнтів без вихідних, відпусток, хвороб і псувати нерви Вашим конкурентам. Вітаємо з придбанням нового ефективного працівника!