Новини Інтернету

21 Червень 2011 года

Покупки товарів за допомогою інтернет-магазинів стають все більш популярні в нашій країні: кількість інтернет-користувачів постійно зростає, їх довіра до інтернет-послуг зростає, а зручність та економія часу для багатьох уже стали очевидні. Але в той же час, є і «слизькі моменти» при купівлі товару (послуги) через інтернет-магазин. Щоб їх уникнути, варто звернути увагу на наступні чинники.

Так, існує думка, що в інтернет-магазинах продається товар, який складно обслужити по гарантії.

Однак не слід забувати, що до 80% продавців в інтернеті мають свої точки на ринках та торговельних центрах. Там представлений один і той же товар, так що ця проблема, якщо вона є, однаково справедлива для всіх форм торгівлі.

Просто потрібно слідувати основним правилам покупки:

1) щоб не потрапити в халепу при купівлі через інтернет-магазин, в першу чергу слід...

21 Червень 2011 года

Будьте першими в своїй ніші - Інвестуйте в маркетинг - Не женіться за швидкими грошима - Думайте ширше - Слухайте своїх клієнтів - Будьте безглуздо-оптимістичними і ніколи не втрачайте драйв.

Після того як я продав інтернет-аукціон Tradera, покупець, eBay, запропонував мені контракт на два роки. Я пропрацював один рік і пішов. Вони пропонували мені пакет гарантій, бонуси, сказали, що у разі відмови я не буду мати права створювати схожий бізнес ніде, окрім Росії та Індонезії, - країн, де eBay не представлений. Я підписав це зобов'язання і пішов.

Ідея поїхати в Росію мене не відвідувала ніколи. Але одного разу мені зателефонував Юрій Мільнер з DST. Він побачив, що я продав свою компанію, а потім пішов з eBay, і сказав: «Чому б тобі не приїхати в Росію? У мене є проект, яким ти міг би керувати ». Це був кінець 2006 року. Я приїхав, зустрівся з ним і його партнером Григорієм Фінгером,...

20 Червень 2011 года

Більшість жителів Естонії вже давно не ходять за покупками, не стоять в чергах за довідками або рецептами, і на дільницях для голосування людей не дуже багато. Дізнатися оцінки дитини, заповнити податкову декларацію і перевірити стан банківського рахунку можна в Мережі.

Рахунок Олександр отримає по електронній пошті, оплатить через інтернет-банк. Права з собою більше не носить - якщо потрібно, поліція відсканує номер його машини і отримає всю інформацію про власника. Парковку він оплачує СМС. Свій бізнес теж поставив на інтернет-рейки: "Не виходячи з будинку можна фірму зареєструвати. І можна всю діяльність фірми вести по Інтернету ".

В Естонії право на доступ в Інтернет - одне з цивільних прав людини. Тому що 10 років тому країна пішла по X-пути.

...
6 Червень 2011 года

Google, Microsoft і Yahoo оголосили про запуск спільного інтернет-ресурсу по стандартизації мікроданих, використовуваних в html-розмітки для поліпшення роботи пошукачів. На сайті Schema.org опублікований список вже підтримуваних властивостей, наведені інструкції та приклади використання.

Необхідність даного стандарту творці проекту пояснюють тим, що при вивантаженні вихідної інформації з баз даних в html втрачається інформація про структуру і сенс цих даних. У результаті пошукачі можуть відрізнити ім'я від назви фільму, ціну від телефону, назва компанії від звичайного слова тільки за непрямими ознаками. Додаткова розмітка являє собою набір атрибутів для звичайних html-тегів, атрибутів, які не...

6 Червень 2011 года

Згідно з даними аналітичної компанії Net Applications, яка займається моніторингом активності користувачів Інтернету через власну мережу з 40 000 сайтів, у травні цього року ринкова частка браузера Google Chrome перевищила 12,52%. Нагадаємо, що аналогічний показник у квітні 2011 склав 11,9%. Тобто, частка браузера збільшилася приблизно на 0,62%.

Деякі експерти вважають, що причиною цього може бути стабільне зростання Google на ринку браузерних програм, якого компанії вдається досягати завдяки регулярному випуску оновлених версій браузера.

Нагадаємо, що в перших числах травня Google представила вже дванадцятий версію Chrome, проте тільки бета-версію, а стабільна Chrome 11 став доступна для завантаження кілька тижнів раніше.

Схожу стратегію вибрали розробники Mozilla Firefox. За останні місяці частка цього браузера майже не змінилася - 21,6% у квітні і 21,7% в травні. Тепер "вогненний...