Інтернет-магазин виробів із бурштину ART HALL

Опис

Адреса сайта: www.art-hall.com.ua

    Інтернет-магазин Art Hall створено в місті Сарни Рівненської області у вересні 2013 року. Протягом декількох років наше підприємство є постійним постачальником виробів з бурштину (картин, ікон, панно, портретів), а також сувенірної продукції (брелків, підставок, ваз, портретів, декоративних тарілок). Вся продукція розписана вручну кращими майстрами України та інкрустована бурштином.

Задача:

Створити повноцінний інтернет-магазин з усіма популярними функціями. Передбачити можливість розширення функціоналу сайту в майбутньому до інформаційного порталу. Дизайн сайту повинен бути унікальним і поєднуватися з основною тематикою сайту - продажем виробів з бурштину. Кошик користувача інтернет магазину Art Hall повинна бути максимально зручним для користувача, виключити зайві непотрібні переходи по сторінках. На сайті обов'язково повинні бути коментарі, закладки та розділ «Новин».

Терміни виконання:

8 неділь

Виконані роботи:

 

  • Розробка оригінального дизайну сайту
  • Проектування і реаізація функціональних блоків сайту на основі CMS Drupal та Ubercart
  • Розркучування сайту
  • Пошукова оптимізація
  • Роботи по наповненню сайту матеріалами

Статус проекту:

Cайт редагується і підтримується web студією PixArt

Замовник:

Петрук Ігор

1

Оформлення та функціональні можливості розділу каталогу товарів. Для користувача доступне сортування, зручне відображення переліку товарів і їх ціни, а також кількість коментарів до товару.

2

Безпосередньо на сторінці товару покупець має можливість вибрати необхідну кількість і розмір товару. Також на цій сторінці можна ознайомитися з характеристиками товарів, залишити відгуки та інше.

3

Зручно для користувача організований розділ сайту "Новости", на якому можна ознайомитися з останніми новинами про бурштин.

4

Деякі розділи та функціональні можливості сайту оформлені у вигляді випливаючих вікон, які повинні допомогти користувачеві виконати необхідне йому замовлення.

5

Розділ "Часто задаваемые вопросы" - дасть відповідь на більшість питань покупців.