Studio Capelli

Опис

Адреса сайту: www.kanekalon.com.ua

    Спеціалізований магазин по афроматеріаллам, професійним засобам по догляду і різному волоссю на трессах Studio Capelli офіційно відкрився в 2010 році. Магазин зростає і розширює асортимент з кожним днем, працює на контрактній основі з кількома компаніями. Одна з найбільших компаній - Black & Gold. Компанія була створена в 1987 році і з тих пір займає лідируючі місце на ринку Америки в області виробництва волосся для плетіння і нарощування. У 2009 році компанія була нагороджена модне нагородою Best of Paramount в перукарні індустрії за виробництво високоякісного матеріалу.

Задача:

Створити інтернет-каталог продукції з оригінальним дизайном. Також сайт має виконувати функції інформаційного ресурсу про канекалон, натуральному волоссю і т.п. (повинні бути присутніми новини, статті з коментарями, матеріали з навчання, відеоролики, необхідно реалізований модуль Запитання-відповідь, розсилка новин користувачам і багато іншого)

Терміни
виконання

4 неділі

Виконані
роботи:

 

  • Розробка оригінального дизайну сайту
  • Проектування та реалізація функціональних блоків сайту на основі CMS Drupal
  • Створення flash промо-банера
  • Розкрутка сайту
  • Пошукова оптимізація

Статус проекту:

Сайт редагується замовником і підтримується web студією PixArt

Замовник:

Компанія Studio Capelli (Людмила Гусинова)

 

1

На сайті Інтернет-магазин Studio Capelli реалізовано ієрархічний каталог товарів. Промальовані зображення кожної категорії товарів.

Для отображения изображений товаров была использована лупа. При помощи ее на странице можно просматривать детали изображения в увеличенном виде.

2

На сайті функціонують розділи "Новини" (новини інтернет-магазину, акції, зміни в режимах роботи) і "Статті" (статті про волосся, канекалон, термоволоси, про нарощування волосся та інше).

3

Розділ "Навчання" містить довідкову та навчальну інформацію про нарощування волосся, плетіння афрокочісек та багато чому іншому. Всі матеріали представлені у текстовому варіанті з множинними ілюстраціями та схемами. Включена можливість коментування, користувач може задати необхідне питання по матеріалу і отримати кваліфіковану відповідь фахівця.

4

У розділі "Майстри" користувачі сайту можуть підібрати собі майстра по брейдингу (афрокосічкі, дреди будь-яких видів, френчі) або майстра з нарощування волосся. Майстри реєструються на сайті і вносять свої дані в розділи відповідні їх виду діяльності (контактні дані, приклади робіт та іншу додаткову інформацію). Після того, як адміністратор сервісу перевірить і активує оголошення, воно буде опубліковане на сайті інтернет-магазину. Що дуже зручно для користувачів, так як в загальний перелік потрапляють тільки перевірені фахівці.

5

У розділі "Питання-відповідь" можна знайти відповіді на поширені питання щодо канекалона і роботи інтернет магазина. Якщо користувач не знайшов відповідь на своє питання, він може задати його, заповнивши необхідну форму "Питання" нижче списку питань.

6

Також на сайті, присутня галерея зображень - тут розміщуються фотографії товарів, доступні кольори та їх опис.