Наші послуги

Створення сайту з використанням стандартної системи управління контентом не накладає жодних обмежень на дизайн сайту і його можливості, але дозволяє реалізувати проект за мінімальною вартістю! При цьому ви отримаєте:

  • дуже хороший, оригінальний дизайн;
  • зручну структуру сайту і інтерфейс;
  • популярну систему управління сайтами, з якою у вас не виникне проблем з подальшою підтримкою;
  • гарантії безпеки для сайту від розробника CMS.

У базовий пакет розробки сайту «під ключ» входить:

Розробка оптимальної структури сайту. До початку розробки сайту керівник вашого проекту обговорить з Вами всі необхідні нюанси і запропонує варіанти структури сайту, що дозволяють найбільш ефективно і швидко вирішувати завдання, які стоять перед сайтом.
Дизайн сайту. У базову вартість розробки дизайн-концепції входить створення макету головної сторінки і необхідних макетів внутрішніх сторінок. Крім того, ви завжди можете замовити розробку додаткових концепцій дизайну.
Верстка сайту. Вартість верстки залежить від кількості шаблонів внутрішніх сторінок. Ми завжди виконуємо оптимізацію під різні роздільні здатності екрану і різні браузери для коректного відображення (з тестуванням під IE7+, Opera 10+, FireFox 3.xx і Chrome - ми не любимо живих мерців, типу IE6).
Програмна реалізація. Drupal, Joomla, WordPress — некомерційні CMS, оптимальне рішення для проектів з невеликим бюджетом.

І все це за більш ніж доступною ціною. Телефонуйте - обговоримо.

Якісний сайт з унікальним дизайном і продуманою функціональністю, універсальне рішення для малого та середнього бізнесу заявити про себе і повністю викласти суть своєї роботи більш широкої аудиторії. Сайт-візитка - невеликий за розміром сайт (до 10 сторінок), який містить ключову інформацію про підприємство, продукцію і послуги, а також контактну інформацію.

Вартість розробки сайту в пакеті «Сайт-візитка» від 2000 грн.
Термін розробки: від 2-х тижнів

Містить інформацію про підприємство, видах діяльності, продукції, прайс-лист, контактну інформацію, докладний опис продукції або послуг, новини, статті підприємства. Містить систему пошуку, адміністрування, можливість додавання і редагування інформації на сайті. Розширена функціональність сайту робить сайт зручним і дозволяє реалізувати найбільш поширені ідеї замовників.

Вартість розробки сайту в пакеті «Корпоративний сайт» від 3500 грн.
Термін розробки: від 3-х тижнів

Динамічний сайт, з ексклюзивною структурою. Містить інформацію про підприємство, видах діяльності, продукції, контактну інформацію, докладний опис продукції (технічні характеристики) або послуг, можливість оформлення замовлення, розділ "Питання-відповідь", спеціалізовані статті, новини та ін Пакет оптимально підходить для замовника, який прагне правильно організувати продажу своїх товарів через Інтернет.

Вартість розробки сайту в пакеті «Інтернет-магазин» від 7000 грн.
Термін розробки: від 3-х тижнів

Сайт - це дуже складний механізм. Для стабільної його роботи йому потрібно професійне обслуговування - повна технічна та інформаційна підтримка. Ми беремо на себе повне стратегічний розвиток web-сайту, забезпечення безперервної роботи сайту, вирішення технічних проблем з хостингом, виправлення і доповнення інформації на сайті, внесення невеликих змін в структуру сайту і систему адміністрування.

Вартість супроводу сайту від 1000 грн.